Przejdź do treści

Panele Fotowoltaiczne

Przekształć promienie słoneczne w energię elektryczna z pomocą paneli fotowoltaicznych.
Energy Planet Serwis

Fotowoltaika

Instalacje fotowoltaniczne wykorzystują do wytwarzania energii elektrycznej promienie słoneczne, czyli największa produkcja prądu odbywa się w okresie letnim. Jednak przez cały rok można korzystać z darmowej energii. Nadmiar wyprodukowany w okresie letnim wprowadzana jest do sieci elektroenergetycznej i w okresie zimowym można pobierać energię z sieci.

Energię elektryczną, która „magazynujesz” w sieci energetycznej, masz prawo wykorzystać w ciągu roku od daty wprowadzenia jej do sieci.

W zamian za przechowywanie energii w sieci, część wprowadzonej do sieci energii pozostaje do dyspozycji sprzedawcy energii. To oznacza, że własną energię oddaną wcześniej do sieci odbierasz w ilości:

Systemy fotowoltaiczne

Doradztwo i szybki montaż

Instalacje fotowoltaiczna to krok do uzyskania realnych oszczędności, a nawet wygenerowania zysku. Pomagamy w doborze najlepszej opcji dla domu i firmy.

Gwarancja

Gwarantujemy nie tylko pewny zysk, ale również dajemy gwarancje nawieloletnie działanie Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Jakość

Oferujemy Ci wysoką jakość instalacji fotowoltaicznej Wszystko za sprawą wysokiej jakości podzespołów i wykwalifikowanych fachowców.

Energy Planet

Pozostałe usługi

Pompa ciepła

Inwestycja, która się opłaca. Generuje niskie koszty eksploatacyjne oraz szybko zwraca się koszt instalacji. Rozwiązanie ekologiczne,  ograniczające zanieczyszczenie środowiska.

Klimatyzacja

Dzięki klimatyzacjo możemy mieć we własnym domu optymalną temperaturę dla lepszego samopoczucia oraz oczyszczenia powietrza. Obecnie klimatyzatory oszczędzają do 70% emergii.

Kolektory słoneczne

Systemy solarne służą przede wszystkim po podgrzewania wody w gospodarstwie domowym, a nawet basenie. Mogą również posłużyć do ogrzania domu. Bardzo popularne w ostatnim czasie.

energyplanet

Zainteresowła Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami pomożemy w doborze i doradzimy.

Firma Energy Planet działa w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła i klimatyzacje.

Dane kontaktowe

Energy Planet Serwis
Mariusz Marcinkowski
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 42,
47-400 Racibórz
tel.: 796 559 334