Przejdź do treści

Klimatyzacje

Zapewnij sobie optymalną temperaturę w pracy i domu.
Klimatyzatory

Systemy chłodzenia

Nowoczesny klimatyzator w domu czy firmie służy przede wszystkim do słodzenia powietrza latem, ale również może działać jako dodatkowe źródło ciepła zimą. Dodatkowym atutem przemawiającym za montażem klimatyzatorów jest funkcja oczyszczania powietrza pobieranego z zewnatrz.

Energy Planet klimatyzacje

Chłodzi ale nie tylko

Do niedawna powszechnie panowała opinia, że klimatyzacja jest drogim w utrzymaniu urządzeniem i z tego powodu była uważana za luksus nie dla każdego. Nic bardziej mylnego.

Technologia chłodzenia

Co raz więcej klimatyzatorów klimatyzatorów wyposażonych jest w innowacyjne rozwiązania energooszczędne, które pozwalają na oszczędność do 70% energii.

Klimatyzacja dla zdrowia

Klimatyzacja może posłużyć jako oczyszczacz powietrza, pobieranego z zewnątrz, z zanieczyszczeń, które mają zły wpływ na nasze zdrowie.

Energy Planet

Pozostałe usługi

Panele fotowoltaiczne

Produkuj własną energię elektryczną, magazynuj nadmiar i wykorzystuj w okresie kiedy brakuje słońca i nie jest wytwarzana tak mocno jak latem. Masz rok na wykorzystanie tej energii.

Pompa ciepła

Inwestycja, która się opłaca. Generuje niskie koszty eksploatacyjne oraz szybko zwraca się koszt instalacji. Rozwiązanie ekologiczne, ograniczające zanieczyszczenie środowiska.

Kolektory słoneczne

Systemy solarne służą przede wszystkim po podgrzewania wody w gospodarstwie domowym, a nawet basenie. Mogą również posłużyć do ogrzania domu. Bardzo popularne w ostatnim czasie.

energyplanet

Zainteresowła Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami pomożemy w doborze i doradzimy.

Firma Energy Planet działa w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła i klimatyzacje.

Dane kontaktowe

Energy Planet Serwis
Mariusz Marcinkowski
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 42,
47-400 Racibórz
tel.: 796 559 334