Przejdź do treści

Pompy ciepła

Najtańsze w eksploatacji urządzenia do ogrzania domu.
Niezawodne pompy ciepła

Źródło ciepła w domu.

Koszt ogrzewania domu to około 2/3 wydatków związanych z utrzymaniem domu. Warto więc już na początku budowy zastanowić się na inwestycją w pompę ciepła i obniżyć znacząco rachunki w gospodarstwie domowym. Inwestycja ta nie należy do najtańszych, ale za to szybko się zwróci i będzie działać niezawodnie nawet do 50 lat.

Energy Planet - pompy ciepła

Wygoda i oszczędność

Obecnie nowoczesne podejście do wykorzystania odnawialnych źródeł energii daje nam wiele możliwości i warto sięzastanowić nad wykorzystaniem każdej z nich. Pompy ciepła to ekonomiczne  i niesamoaiwcie wygodne rozwiązanie służace do ogrzewania domu i nie tylko.

Wygoda użytkowania

Bezobsługowe działanie pomp ciepła to z pewnością jeden z większych atutów tego ekologicznego rozwiązania.Nie trzeba martwić się o kupno i magazynowanie standardowego opału.

Realna oszczędność

Pompa ciepła to inwestycja która się zwróci i to w ciągu kilku lat, a działać będzie nawet i 50 Lat. Przez dziesiatki lat będziesz mógł korzstać z darmowego ogrzewania w domu.

Pompa Ciepła NEXUS

NEXUS to nowoczesne i ekonomiczne główne źródło ciepła w budynkach położonych nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach klimatycznych. Ich wysoką jakość gwarantują innowacyjne rozwiązania zrealizowane w oparciu o podzespoły renomowanych światowych producentów takich jak Copeland czy Siemens. Wykonane w wersji kompaktowej, czyli umożliwiającej instalowanie całości na zewnątrz budynku, oszczędzają w znacznym stopniu, powierzchnię pomieszczeń technicznych. Prosty montaż sprowadza się w praktyce do połączenia hydraulicznego z instalacją grzewczą za pomocą dwóch przewodów. Nie wymaga ingerencji instalatora.

Podstawowe zalety:

  • Jeden z najtańszych sposobów ogrzewania budynków bez konieczności stosowania dodatkowych źródeł ciepła. Układ pracuje nawet w temperaturach –18 ºC;
  • Wysoka efektywność działania i długa żywotność dzięki zastosowaniu podzespołów renomowanych światowych producentów;
  • Kompaktowa konstrukcja montowana w całości na zewnątrz oraz oryginalnie na-pełniony i przetestowany przez producenta układ daje gwarancję wysokiej bezawaryjności oraz szybkiego i łatwego montażu;
  • Rozbudowany regulator zapewnia optymalne sterowanie i zabezpieczenie systemu. Istnieje możliwość zakupu wersji z funkcją sterowania mobilnego (wersja mobilna). W standardzie znajduje się naścienny przewodowy pilot sterowania;
  • Wysoki komfort użytkowania ograniczający się jedynie do ustawienia temperatury ciepłej wody użytkowej;
  • Zabudowane zabezpieczenie przeciwmrozowe eliminuje ryzyko uszkodzenia w czasie postoju pompy;
  • Funkcja chłodzenia;
  • Cicha praca.

ENERGY PLANET W LICZBACH

112
ZAMONTOWANYCH KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH
112
ZAMONTOWANYCH PANELI FOTOWOLTAICZNYCH
12
ZAMONTOWANYCH POMP CIEPŁA
12
ZAMONTOWANYCH SYSTEMÓW CHŁODZENIA
Energy Planet

Pozostałe usługi

Panele fotowoltaiczne

Produkuj własną energię elektryczną, magazynuj nadmiar i wykorzystuj w okresie kiedy brakuje słońca i nie jest wytwarzana tak mocno jak latem. Masz rok na wykorzystanie tej energii.

Klimatyzacja

Dzięki klimatyzacjo możemy mieć we własnym domu optymalną temperaturę dla lepszego samopoczucia oraz oczyszczenia powietrza. Obecnie klimatyzatory oszczędzają do 70% emergii.

Kolektory słoneczne

Systemy solarne służą przede wszystkim po podgrzewania wody w gospodarstwie domowym, a nawet basenie. Mogą również posłużyć do ogrzania domu. Bardzo popularne w ostatnim czasie.

energyplanet

Zainteresowła Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami pomożemy w doborze i doradzimy.

Firma Energy Planet działa w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła i klimatyzacje.

Dane kontaktowe

Energy Planet Serwis
Mariusz Marcinkowski
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 42,
47-400 Racibórz
tel.: 796 559 334