Przejdź do treści

ENERGY PLANET

Fotowoltaika, kolektory słoneczne, pompy ciepła, serwis.
ENERGY PLANET

Ekspert w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

Firma Energy Planet to przede wszystkim solidna wiedza poparta doświadczeniem zawodowym w dziedzinie nowoczesnych technologi energetycznych. Szczególną uwagę kładziemy na dbałość o środowisko naturalne i portfele naszych klientów. Dzięki zaangażowaniu staliśmy się jedną z najszybciej rozwijających się firm, wśród wszystkich działających w branży energii odnawialnej w Polsce. Oferujemy doradztwo energetyczne, formalnościami ds. dotacji oraz sprzedaż urządzeń ekologicznych, sukcesywnie obniżających koszty w gospodarstwach domowych i firmach. Dodatkowo oferujemy finansowanie  na raty z Alior Bankiem.

Odpowiedzialność

Żyjemy w takich czasach, że źródła odnawialnej energii mogą stanowić o naszym być albo nie być. Odpowiadamy za przyszłość naszych dzieci, wnuków itd.  Dlatego też swoją pracę traktujemy niezwykle odpowiedzialnie, używamy materiałów sprawdzonych i wysokiej jakości.

Optymalne rozwiązania

Inwestycja w odnawialne źródła energii to nie tylko ochrona środowiska ale i narzędzie do generowania oszczędności. Dobierany optymalne rozwiązania korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia. Dobieramy urządzenia optymalne i odpowiednie dla każdego domu czy firmy.

Doświadczenie

Wiedza i doświadczenie stanowią solidny fundament naszej firmy. Nowoczesne rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii to oszczędności nie tylko finansowe, ale i czasu oraz wygoda. Korzystamy z naszej wiedzy doradzając naszym klientom.

Oferta

Nasza specjalność to odnawialne źródła energii.

Podwyżka cen energii dotyka już większość gospodarstw domowych i firm. Mamy na to doskonałe i ekologiczne rozwiązanie! Wykorzystujemy to co oferuje nam sama natura.

ENERGY PLANET W LICZBACH

112
ZAMONTOWANYCH KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH
112
ZAMONTOWANYCH PANELI FOTOWOLTAICZNYCH
12
ZAMONTOWANYCH POMP CIEPŁA
12
ZAMONTOWANYCH SYSTEMÓW CHŁODZENIA

Sprzedaż ratalna

Alior Bank

Brak gotówki? To już nie problem. Możesz zainwestować w odnawialne źródła energii, nie płacąc za instalacje całej kwoty od razu. Rozłóż koszt na raty i przestań się zamartwiać  ciągle rosnącymi rachunkami za prąd. Zostań posiadaczem własnej mini elektrowni na raty.

EKO to nie tylko moda

Bądź ECO

Bycie ekologicznym to już nie tylko moda, to rozsądny, sposób na życie.  Dowiedz się więcej w jaki sposób możesz zaoszczędzić i być ECO.

Firma Energy Planet działa w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła i klimatyzacje.

Dane kontaktowe

Energy Planet Serwis
Mariusz Marcinkowski
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 42
47-400 Racibórz
tel.: 796 559 334